CLIFTON TOWNSHIP
ENUMERATION DISTRIC 130
PAGE 31A
SHEET 1A
J MARTIN
JAMES THOMPSON
SAMUEL CHRISTY
ACE FINNELL
ARDELLA BALL
JAMES KENDEED OR KENDEEOL
WM MCDAVID
ALONZO BAILY
WALTER SCOTT
THOMAS MORISEY
WM CHRISTY
IRA BRADSHER
PERRY SEARS
PAGE 31B
SHEET 1A
JAMES CHRISTY
SARAH CARPENTER
JAMES DUNIVANT
SEATON GRAVES
DANIEL MATTOCK OR MATLOCK
WM CATTERTON
JOHN HARLAN
RICHARD PHIPPS
F HARLAN
MARY CHAPMAN
WM DUVALL
J DAMERON
NORA HARLAN
PAGE 32A
SHEET 2A
L E MATHIS
AMBROSE SENICAL
GEORGE ALLTROUSE
JOHN DAVIS
SUSAN BLAIR
MOLLIE PARROT
ELIE RIHERD
JAMES FRISBIE
GEORGE MORRIS
ANDREW HOFFMAN
VESLEY BRADSHER
WM RODGERS
PAGE 32B
SHEET 2B
LOLA RODGERS
???? RODGERS
JAMES MANSFIELD
JOHN BURTON
J HICKMAN
JAMES KITCHEN
JERRYMEYER BLISS
L S HARLAN
J PATTON
ANNA BRAMER
J W SEARS
J SEARS
MILLON SEARS
SARAH BARNES
???? WILLIAMS
MARY SEARS
PAGE 33A
SHEET 3A
ROCKWELL UPTON
ELIZABETH CAVIUS
GEORGE SCHNACK
LEVI SEARS
SARAH HALL
THOMAS MAYO
JAMES DAMERON
N G MATLOCK
GEORGE LAUBETT
JOHN MCCULLY
BENJAMIN GROSE
MISSOURI HERRMAN?
THOMAS MATLOCK
NEETIE MCCULLY
ESSIE HUGHES
MARY RODGERS
HOLLY EUBANKS?
JOHN GRIFFIN
MARY MATLOCK
PAGE 33B
SHEET 3B
PORTER STAMPER
J J PATTON
JAMES FINNELL
SAMUEL COBB
ELIZA MCKOWN
JAMES STAMPER
ALICE STAMPER
FINIAS STAMPER
CARSON PATTON
JULIUS RODGERS
JOSEPH HAROLD
ANDREW STAGLE
JAMES PATTON
PAGE 34A
SHEET 4A
WARREN COOPER
GEORGE DUNKAN
BENTON BORS?
GEORGE DOUGLASS
EVAN GREEN
MARTHA BRADSHER
MAUDE MAYO
MARTON MAYO
WALLIS MCCULLY
J SANDERS
MARTIN STAMPER
P HENDERSON
G P MATLOCK
ROBERT EADY
ASA GUNN
JOHN TILLISON
ELIZABETH JACKSON
OSKER MAUPIN
DAVID BALL
L PERCIVAL
PAGE 34B
SHEET 4B
J W GRAVES
GEORGE TURNER
JEFFERSON CHRISTY
B LAMBETH
L RODGERS
JOHN LYLES
WM FIDLER
M FERGUSON
J SHELTON
JAMES OLEURIOR OR OLEVIOR
WM WALLACE
JAMES FIDLER
JOHN ANDERSON
L BOZARTH
PAGE 35A
SHEET 5A
P BOZARTH
WM SMITH
JAMES LAY
HERBERT JOHNSON
GEORGE CLIFTON
OSKER WINN
F K KITCHEN
THOMAS HACKLEY
PETER PETERSON
JAMES GORHAM
PAGE 35B
SHEET 5B
MARTHA SWEENY
GEORGE SCRINISHER?
GEORGE THOMPSON
JOHN GORHAM
EDWARD GRAVES
JOHN BAKER
ARTHUR WESTLAKE
RICHARD BAKER
CHARLES MCLAN OR MCLOU
C REUTCHLER
ACE AGNEW
WM MCLEAN
G FETTERHOFF
MRS N C RYALS
JOHN MASCHER
JOHN COOPER
PAGE 36A
SHEET 6A
LATON JOHNSON
DAVID COOPER
JOHN DUNCAN
JESSE DRY
WM BAKER
THOMAS BAKER
WM DUNCAN
SALLIE RICE
EVAN GREEN
WM BALL
JOHN GREEN
JULIUS WILLIAMSON
PAUL MATLOCK
S MATLOCK
JAMES WESTLAKE
PAGE 36B
SHEET 6B
NANCY LEE
CHARLES ALEXANDER
JOHN ANDERSON
NOBLE GUNN
GEORGE HEATHMAN
JOHN SANDERS
ROBERT MINOR
CHARLES FINNEY
A FULLINGTON
WM MOFFETT
JONAS LEA
ELBERT LEA
FRED ESLER
GEORGE LAY
J SUMMERS
PAGE 37A
SHEET 7A
CLARENCE SUMMERS
SOCK? ROBERTSON
GEORGE BURRUS
J K MCLEAN
JESSE FETTERHOFF
LIZZIE KEEN
J ROBERTSON
WATSON VILEY
L? MOREHEAD
JOHN TODD
NANCY GREEN
SALLIE MARTIN
GEORGE GREEN
JAMES REED
HOLLOCE EPPERLY
PAGE 37B
SHEET 7B
? SUMMERS
? BURTON
NOA? NANCE
SUSAN ALEXANDER
DAVID ALEXANDER
PHILLIP MILBURN
JAMES SCOTT
CLARENCE GOODING
FRANK? WILLIAMS
FRANCIS BROOKS
WM LEA
S SUMMERS
WM SCOTT
P GREEN? GRIMES? GUNN?
PAGE 38A
SHEET 8A
WM GUNN
NICKOLAS BARNES
THOMAS BAKER
THOMAS HAMILTON
L RICHARDSON
MARY KIMBROUGH
GEORGE MALONE
PAUL DERICKE
JOHN BROCKMAN
N CRUTCHFIELD
JAMES MALONE
PAGE 38B
SHEET 8B
LEONARD CRUTCHFIELD
ROBERT PATTON
WM CRUTCHFIELD
DELPHIA CRUTCHFIELD
EDWIN SEARS
FOREST HEATHMAN
J J PATTON
ROBERT BROWN
J REED
GEORGE HARMONY
FINIS BROCKMAN